צוות מקצועי מעל 35 שנות ניסיון

כל הפתרונות לגיל השלישי

  1. חיתולים למבוגרים
  2. מאמרים
  3. רולטורים למבוגרים

רולטורים למבוגרים

בהחלטה אם להשתמש בהליכון בסיסי או בכיסא גלגלים, עליך לשקול אם תהיה מסוגל להתמודד עימם. אתה אמור להיות מסוגל לשלוט על שניהם ביעילות, שכן הם מצוידים עם בלמים.

ההחלטה הבאה היא לוודא שתוכל להשתמש בהליכון בנוחות. קח בחשבון גובה, משקל, ויכולת הרמה. רוב הרולטורים למבוגרים ניתנים להתאמה לגובה המשתמש, ולכן מציאת טווח הגובה חיונית.


קלות השימוש

יהיו פעמים בהם תאלץ להרים או להזיז את ההליכון הרחק ממשטחים שאינם ישרים, כך שחשוב לחפש מודלים קלי משקל. אם אתה נוסע מחוץ לבית לעיתים קרובות, בחר הליכון מתקפל קל לאחסון והובלה. רוב ההליכונים מצוידים עם גלגלים, סלי אחסון ומושבים. אם אתה מתעייף בקלות וזקוק להפסקה, רולטורים למבוגרים עם מושבים הם בחירה טובה.


רולטור 4 גלגלים לדוגמא:
רולטור 4 גלגלים

בחירת סיוע ההליכה המתאים עבורך

בחירת רולטורים למבוגרים המתאימים עבורך או עבור אדם מבוגר אהוב עליך, עשויה להיות מבולבלת בשל המוצרים הניידים הרבים ומגוון הסוגים לבחירה. להלן מספר טיפים המאפשרים קניה קלה של מכשירי הליכה.


רולטורים למבוגרים בסיסיים ללא גלגלים

זהו הסוג הנפוץ ביותר של ההליכון, והוא זמין בסגנונות כבדים וקלים. הוא משמש באופן הטוב ביותר על משטחים מקורים. היות ואין לו גלגלים, הליכונים בסיסיים מספקים את היציבות האיתנה ביותר לאנשים הזקוקים לסיוע נוסף.


רולטורים למבוגרים עם גלגלים

אלו הם פשוט הליכונים עם גלגלים, המספקים ניידות קלה יותר וקלות תנועה בחוץ. באתר חברה המוכרת ציוד תנועה למבוגרים, ניתן למצוא הליכונים על גלגלים בדגמים שונים, כגון הליכונים בעלי שני גלגלים בחלק הקדמי של ההליכון, שהם קבועים. רולטורים למבוגרים עם גלגלים הם בחירה טובה לאנשים הזקוקים לתוספת יציבות.

באתר תמצאו מוון רחב של רולטורים, לכניסה לחצו כאן

logo בניית אתרים